Korzystajcie z dróg mądrze i odpowiedzialnie, z szacunkiem dla innych uczestników ruchu i troską o własne bezpieczeństwo. Niech każdy Wasz wyjazd będzie czasem radości, rozwagi i wzajemnej życzliwości, a Maryja Opiekunka Ludzkich Dróg niech nieustannie prowadzi Was i Wasze pojazdy, strzeże od wszelkich niebezpieczeństw i bezpiecznie doprowadza do celu.
/Fot. Janusz Kotula/


















