NIEDZIELA IV ZWYKŁA - 29 stycznia 2023 r.

Informacje duszpasterskie

1. Dzisiaj o godz. 15:00 niedzielne nieszpory.

2. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wsp. św. Jana Bosko, w czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego potocznie nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu będą celebrowane w kościele parafialnym o godz.: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00, a w kościele w Wólce Sokołowskiej o godz. 9:45 i 16:30. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Składka z tego dnia przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.

3. Ponadto w tym tygodniu: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek spowiedź św. w kościele w Wólce Sokołowskiej
    o godz. 15:00, a Msza św. o godz. 15:30. W kościele parafialnym spowiedź św. od godz. 17:00.

4. W pierwszą sobotę lutego księża przyjdą z Komunią św. do chorych i starszych w godz. 8:30 - 11:30.

5. Parafianom, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o czystość naszej świątyni powierzamy mieszkańcom 3 bloku z ul. Pileckich - mieszkania 41-50. Sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9:00.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

7. Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.