NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 8 kwietnia 2018 r.

Informacje duszpasterskie

1. Dzisiaj o godz. 15:00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Do udziału w tym nabożeństwie zapraszamy: dzieci, młodzież i dorosłych. Po nim, o godz. 15:30 świąteczne spotkanie  Parafialnego Zespołu Caritas.

2. Niedziela, którą przeżywamy rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

3. Jutro liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca ze względu na Wielki Tydzień. Na Mszy św. o godz. 18:00 podjęcie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje przystąpienia do Duchowej Adopcji znajdują się na stolikach przy prasie.

4. W środę na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy wszystkie dzieci, które przygotowują się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. oraz ich rodziców. Po Mszy św. odbędzie się poświęcenie modlitewników.

5. Domowy Kościół serdecznie zaprasza do udziału w dniach skupienia dla małżeństw, które odbędą się 13-14 kwietnia. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

6. W czwartek Mszy św. o godz. 18:00 przewodniczył będzie o. Józef Witko. Do udziału w tej modlitwie o uwolnienie i uzdrowienie serdecznie wszystkich zapraszamy.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli.