Ogłoszenia

NIEDZIELA XII ZWYKŁA - UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚWIĘTEGO JANA CHRZCICIELA - 24 czerwca 2018 r.

Drukuj

Informacje duszpasterskie 

 1. Dzisiaj przeżywamy odpust ku czci Patrona naszej parafii św. Jana Chrzciciela. Msze św. będą celebrowane jak w każdą niedzielę z tą różnicą, że nie będzie Mszy św. o godz. 13:00. Sumę odpustową odprawi nasz rodak, ks. dr Władysław Zdeb przeżywający 25 rocznicę święceń. Po Sumie uroczysta procesja eucharystyczna. Do udziału w niej wszystkich serdecznie zapraszamy. 

 2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16:00. 

 3. W tym tygodniu w liturgii: w środę wsp. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, w czwartek wsp. św. Ireneusza - biskupa i męczennika, w piątek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu będą celebrowane
  w kościele parafialnym w Sokołowie o godz.: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00, a w kościele
  w Wólce Sokołowskiej o godz. 9:45 i 16:30
  .

 4. Rozpoczęły się wakacje, czas urlopów i wyjazdów. Gdziekolwiek będziemy przebywać, pamiętajmy o niedzielnej Mszy św.

 5. Ponawiamy zaproszenie do udziału w 81 Pielgrzymce Nauczycieli
  i Wychowawców na Jasną Górę, która odbędzie się 2 lipca. Zapisy w zakrystii
  i kancelarii parafialnej.
   
 6. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

 7. Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia.
Redisigned by Parafia Sokołów Małopolski