NIEDZIELA XXVI ZWYKŁA - 25 września 2022 r.

Informacje duszpasterskie

1. Wczoraj o godz. 18:00 rozpoczęły się w naszej parafii Misje Święte. Serdecznie witamy Ojców Oblatów z Poznania i Wrocławia, którzy podjęli się zadania prowadzenia tych Misji. Otoczmy ich gorącą modlitwą, wypraszając dla nich za przyczyną Matki Bożej Królowej Świata - Opiekunki Ludzkich Dróg potrzebne Boże dary.

2. Plan Misji Świętych jest zamieszczony w przedsionku kościoła i będzie przypominany w każdym dniu.

3. Dzisiaj o godz. 16:00 niedzielne nieszpory.

4. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wsp. św. Wincentego a Paulo, w środę wsp. św. Wacława - męczennika, w czwartek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela
    i Rafała, w piątek wsp. św. Hieronima, w sobotę wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. W tym dniu rozpoczną się nabożeństwa różańcowe.

5. W przyszłą niedzielę odpust ku czci Matki Bożej Królowej Świata - Opiekunki Ludzkich Dróg i zakończenie Misji Świętych. Po Sumie o godz. 11:00 procesja eucharystyczna wokół kościoła połączona z modlitwą różańcową. Prosimy o przygotowanie ołtarzy.

6. Prosimy o modlitwę różańcową w rodzinach o pokój dla Ukrainy
     i bezpieczeństwo naszej Ojczyzny.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.