UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 20 maja 2018 r.

Informacje duszpasterskie

1. Dzisiaj kończy się okres wielkanocny. W naszej parafii o godz. 11:00 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W naszych modlitwach pamiętajmy
    o tych dzieciach i ich rodzinach.

2. O godz. 16:00 nabożeństwo majowe. Do udziału w nim zapraszamy: dzieci, młodzież i dorosłych.

3. W tym tygodniu w liturgii: jutro Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.
    Msze św. będą celebrowane w kościele parafialnym o godz.: 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00, a w kościele w Wólce Sokołowskiej o 9:45 i 16:30. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana - dzień modlitw za Kościół w Chinach, w sobotę wsp. św. Filipa Nereusza.

4. Przypominamy, że nabożeństwo majowe w dni powszednie jest odprawiane po Mszy św. o godz. 18:00.

5. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych serdecznie dziękujemy za włączenie się
    w przygotowanie dzieci i świątyni do uroczystości, jak również za dar ołtarza.

6. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

7. Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia.