NIEDZIELA XI ZWYKŁA - 16 czerwca 2024 r.

Informacje duszpasterskie

1. Dzisiaj o godz. 16:00 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. W tym tygodniu w liturgii: jutro wsp. św. Alberta Chmielowskiego, w piątek wsp. św. Alojzego Gonzagi. W tym dniu w naszym kościele o godz. 15:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

3. W czwartek w godz. 16:00 - 18:00 spowiedź św. przed zakończeniem roku szkolnego.

4. W piątek o godz. 9:00 w kościele parafialnym i w kościele w Wólce Sokołowskiej Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

5. Zapraszamy do udziału w 87. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Nauczycieli
    i Wychowawców na Jasną Górę, która odbędzie się 2 lipca. Można się zapisywać
    w zakrystii i kancelarii parafialnej. Przy zapisie należy dokonać wpłaty w wysokości 120 zł.

6. Parafianom, którzy w minionym tygodniu sprzątali kościół serdecznie dziękujemy.
    Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o czystość naszej świątyni powierzamy mieszkańcom pierwszych dziesięciu domów z Kątów Trzebuskich. Sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9:00.

7. Zachęcamy do kupowania i  czytania prasy katolickiej.

8. Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.