NIEDZIELA XV ZWYKŁA - 16 lipca 2017 r.

Informacje duszpasterskie

1. Dzisiaj o godz. 16:00 niedzielne Nieszpory. Do udziału w nich zapraszamy: dzieci, młodzież i dorosłych.

2. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek wsp. bł. Czesława - kapłana, w sobotę Święto św. Marii Magdaleny.

3. W piątek w naszym kościele nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Rozpocznie się o godz. 15:00 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Miłosierdzia Bożego.

4. W dniach 23-30 lipca będziemy przeżywać XVIII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem "NIESIEMY DOBRĄ NOWINĘ DROGAMI ŚWIATA".

5. W przyszłą niedzielę 23 lipca w naszej parafii będzie gościł duet muzyki religijnej "Sanctus" z Moskwy.

6. Wszystkiim, którzy zapisali się na parafialną autokarową pielgrzymkę do Gietrzwałdu przypominamy, że odbędzie się ona w dniach 24-26 lipca. Wyjazd 24 lipca o godz. 4:30, a powrót planowany jest 26 lipca około godz. 21:30.

7. Trwają zapisy na  Pieszą Pielgrzymkę Rzeszowską do Częstochowy do grupy św. Jadwigi, która jest organizowana przy naszej parafii.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.