NIEDZIELA XXV ZWYKŁA - 23 września 2018 r.

Informacje duszpasterskie

1. Dzisiaj o godz. 16:00 niedzielne nieszpory. Do udziału w nich zapraszamy: dzieci, młodzież i dorosłych.

2. W tym tygodniu w liturgii: w środę wsp. św. Kosmy i Damiana - męczenników,
    w czwartek wsp. św. Wincentego a' Paulo, w piątek wsp. św. Wacława - męczennika i w sobotę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. Przypominamy, że w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 17:00 w kaplicy Matki Bożej Sokołowskiej jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. Do udziału w niej serdecznie zapraszamy nie tylko członków Róży, która w danym dniu prowadzi tę modlitwę, ale wszystkich, którzy dysponują wolnym czasem. Pamiętajmy o prośbie Matki Najświętszej z Fatimy - prosiła o modlitwę różańcową wynagradzającą za grzechy świata. Ta modlitwa ma wielką moc i jest w stanie zmieniać losy świata.

4. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

5. Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia.