NIEDZIELA III WIELKIEGO POSTU - 24 marca 2019 r.

Informacje duszpasterskie

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Gorzkie Żale połączone z kazaniem pasyjnym. Do udziału w tym nabożeństwie zapraszamy: dzieci, młodzież i dorosłych.

2. W tym tygodniu w liturgii: jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - XXVII rocznica utworzenia diecezji rzeszowskiej. Na Mszy św. o godz. 18:00 inauguracja Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje znajdują się na stolikach przy prasie.

3. Jutro rozpoczynają się Rekolekcje szkolne. Poprowadzi je ks. Mariusz Uryniak. Uczniowie zostali już zapoznani z planem Rekolekcji. Ponadto jest on zamieszczony w przedsionku kościoła. Liczymy na obecność i pomoc wszystkich nauczycieli i wychowawców.

4. Przypominamy, że we wszystkie piątki Wielkiego Postu jest odprawiane nabożeństwo Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 16:30, a dla dorosłych o godz. 17:30. Ponadto w kościele Świętego Ducha o godz. 19:30 dla młodzieży
    i wszystkich, którym ta pora bardziej odpowiada. Droga Krzyżowa jest również odprawiana w niedzielę bezpośrednio po Sumie.

5. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

6. Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia.