NIEDZIELA XVI ZWYKŁA - 22 lipca 2018 r.

Informacje duszpasterskie

1. Dzisiaj rozpoczyna się XIX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.
    O godz. 16:00 niedzielne nieszpory. Do udziału w nich zapraszamy: dzieci, młodzież i dorosłych.

2. W tym tygodniu w liturgii: jutro Święto św. Brygidy - Patronki Europy, we wtorek wsp. św. Kingi, w środę Święto św. Jakuba Apostoła, w czwartek wsp. św. Joachima i Anny - Rodziców Najświętszej Maryi Panny i w sobotę wsp. św. Charbela.

3. Trwają wakacje, czas wyjazdów i urlopów. Na szlakach wakacyjnych wędrówek niech nie zabraknie wstępowania do kościołów, a także zauważania przydrożnych krzyży i kapliczek, które bardzo często przypominają
    o historycznych wydarzeniach w życiu naszego narodu.

4. Przypominamy o trwających zapisach na 41 Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę do Grupy św. Jadwigi, która jest organizowana przy naszej parafii.

5. W środę parafialna pielgrzymka do sanktuariów Matki Bożej w Bardo, Iglicznej, Wambierzycach i Krzeszowie. Autobus będzie przy kościele o godz. 5:00. Powrót w piątek ok. godz. 21:30.

6. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

7. Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia.