Ogłoszenia

NIEDZIELA IV WIELKIEGO POSTU - 11 marca 2018 r.

Informacje duszpasterskie 

 1. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczyna się wizytacja kanoniczna Księdza Biskupa. Serdecznie witamy Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Edwarda Białogłowskiego, który przybywa do nas z apostolską posługą. Życzymy Księdzu Biskupowi Bożej mocy i opieki Matki Najświętszej Królowej Świata, którą w sokołowskim sanktuarium nazywamy także Opiekunką Ludzkich Dróg. 
  Na Mszach św. ks. Biskup wygłosi Słowo Boże. O godz. 14:30 spotka się ze wspólnotami młodych: Oazą Dzieci Bożych,Oazą Młodzieżową, KSM, Scholami, Szkolnym Kołem Caritas, Dziecięcymi Różami Różańcowymi i Liturgiczną Służbą Ołtarza. 
  Po Gorzkich Żalach o godz. 16:00 ks. Biskup pragnie spotkać się ze wspólnotami dorosłych. Zapraszamy: Róże Różańcowe, Domowy Kościół, czyli Oazę Rodzin, Akcję Katolicką, Radę Parafialną, Parafialny Zespół Caritas i Koło Przyjaciół Radia Maryja.
  Jutro Ksiądz Biskup odwiedzi szkoły położone na terenie naszej parafii, a o godz. 18:00 dokona bierzmowania naszej młodzieży.
   

 2. O godz. 15:00 Gorzkie Żale połączone z kazaniem pasyjnym.
  Do udziału w tym nabożeństwie zapraszamy: dzieci, młodzież i dorosłych
  .
  W związku z wizytacją Msza św. o godz. 18:00 będzie odprawiona w kościele parafialnym, a nie w kościele Świętego Ducha.

 3. W piątek w naszym kościele o godz. 15:00 nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia.

 4. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na przygotowanie świątecznych paczek dla rodzin naszej parafii, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.
   
 5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 6. Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia.
Redisigned by Parafia Sokołów Małopolski